Гарантія та повернення

Гарантія і повернення


Гарантія


Гарантія на продукцію «Компанії «Верес» - 18 міс.


Обмін і повернення 


На всі товари, куплені в нашому інтернет-магазині, поширюється дія Закону України «Про захист прав споживачів».


Важливо!

Перевіряйте цілісність товару перед тим, як ставити підпис про отримання (безпосередньо на складі компанії-перевізника або у кур'єра транспортної компанії)! Звертаємо Вашу увагу, що при отриманні товару необхідно перевірити цілісність упаковки, товару і окремих його елементів! У разі виявлення дефектів упаковки або товару (для заміни товару) необхідно написати претензію до транспортної компанії про неналежне транспортування (у відділенні або у кур'єра), зробити фото претензії і товару, і сповістити менеджера інтернет-магазину! 

Звертаємо увагу! Ми не несомо відповідальність за товар, який не був перевірений на наявність механічних пошкоджень безпосередньо при отриманні у перевізника.


Заміна товару на аналогічний або його повернення здійснюється відповідно до ст. 9 Закону України "Про захист прав споживачів" при дотриманні таких умов:

• з дня придбання пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня покупки (дата отримання товару покупцем);

• товар не був у використанні, немає ознак використання і пошкоджень, товар не збирався і не монтувався;

• збережені товарний вигляд, споживчі якості товару, товар в повній комплектації (як при покупці), є ярлики, упаковка, ідентифікація про покупку товару в інтернет-магазині veres.net.ua.


Перевірте, будь ласка, відсутність Вашого товару в Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню.

 

Якщо на момент обміну аналогічний товар відсутній, то ви можете:

• провести обмін товару на аналогічний, як тільки він буде доступний в наявності і надійде в продаж;

• придбати будь-який інший товар, відповідно, з перерахуванням вартості;

• отримати грошові кошти в розмірі вартості повернутого товару.

 

Додаткові положення

• Якщо товар не підійшов за розміром, кольору, характеристиками і т. д., то оплату за доставку товару здійснює покупець за свій рахунок.

• Якщо товар має брак або несправний, то оплату за доставку товару здійснює інтернет-магазин veres.net.ua.

• При поверненні товару Сервісний центр проводить перевірку на наявність прихованих дефектів товару. Повернення коштів відбувається після оцінки товару співробітником Сервісного центру.

• Відповідно до частини 3 статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів»: повернення коштів покупцю за товар здійснюється, виходячи з вартості товару на момент його придбання. Гроші будуть повернуті покупцеві протягом 3 робочих днів, з дня отримання товару представниками Сервісного центру Верес.

• Якщо потрібен детальний огляд товару для виявлення недоліків, які були отримані в період передачі товару покупцеві, тоді термін повернення грошових коштів може бути продовжений до 7 днів.

• Повернення грошових коштів здійснюється за безготівковим розрахунком на банківську карту клієнта.

 


Щоб уникнути будь-яких несприятливих ситуацій після оформлення замовлення в інтернет-магазині veres.net.ua, будь ласка, уточнюйте у менеджера детальну інформацію про товар: колір, характеристики, склад, комплектацію та інші необхідні Вам дані.В рамках післягарантійного обслуговування інтернет-магазин або Сервісний центр здійснює продаж лише пластикової фурнітури (полозки, кронштейни, шарніри маятника), стопорів (фіксаторів маятника) та шкіряних ручок до корпусних меблів Монако. Продаж частин меблів (підматрацників, решіток, спиць тощо) не здійснюється.З будь-яких додаткових питань будемо раді Вам відповісти за телефонами, зазначеними на сайті.